آموزش برنامه نویسی سی شارپ چند لایه

دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ چندلایه مخصوص به هنرجویانی است که برای پیشرفت در این حرفه به دنبال کلاسی معتبر می باشند.

این دوره توسط مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با تدریس اساتید برجسته کشور برگزار خواهد شد، با حضور در این دوره می توانید مدرک دو زبانه ی مجتمع فنی تهران را اخذ نمایید.

برنامه نویسی سی شارپ به صورت چند لایه (سه لایه) یکی از مباحث پرکاربرد در دنیای امروزی است و اکنون نیاز به این نوع کد نویسی در شرکت های بزرگ و کوچک حس می شود.

برنامه نویسی سه لایه مزیت های بسیار زیادی نسبت به برنامه نویسی به شیوه کلاسیک دارد، از جمله این موارد می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • امنیت بالای برنامه
  • گسترش و توسعه آسان برنامه

اگر علاقمند به حضور در این دوره هستید می توانید از طریق وب سایت رسمی نمایندگی انقلاب و از طریق لینک ثبت نام به صورت اینترنتی در این دوره ها ثبت نام نمایید.

توجه داشته باشید برای حضور در این دوره میبایست مراحل مقدماتی یادگیری برنامه نویسی به زبان سی شارپ را طی کرده باشید.

قابل ذکر است که مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب دوره های آموزش مقدماتی، پیشرفته، آموزش صفر تا صد برنامه نویسی سی شارپ را نیز برگزار می کند.

زبان سی شارپ

سی شارپ یک زبان برنامه نویسی چند مدلی است که شامل دستوری ، تابعی، عمومی، شیء گرا و جزء گرا است.

این زبان توسط شرکت مایکروسافت و از دل فریم ورک .NET مایکروسافت خلق و پرورش یافت و بعد ها توانست استاندارد های ISO و Ecma را دریافت کند و به‌عنوان یک زبان استاندارد تایید شود.

در عین حال زبانC# ، زبان برگزیده مایکروسافت برای ایجاد سیستم عامل ویندوز و ویندوزفون برای سیستم عامل موبایل‌هایی همچون HTC ، مایکروسافت و نوکیا می باشد.

این زبان نیز مانند زبان جاوا برای پروژه‌های اقتصادی و بزرگ، انتخاب بسیار خوبی است، گر چه تعداد برنامه نویسانی که به این زبان برنامه نویسی می‌کنند، به پای برنامه نویسان جاوا نمی ‌رسد، ولی به لطف پشتیبانی مایکروسافت، این زبان یکی از مدعیان قوی در بین زبان‌های برنامه نویسی است.

آموزش برنامه نویسی سی شارپ چند لایه

معماری سه لایه یا چند لایه

در معماری سه لایه برنامه به چندین بخش فیزیکی و منطقی دسته بندی می شود، که هر بخش وظیفه انجام عملیات خاصی را برعهده دارد.

به عنوان مثال یک بخش تنها وظیفه دارد ظاهر Ul برنامه را برای کاربران تامین کند، اکثر برنامه های چند لایه دارای لایه های زیر هستند:

  1. Presentation Layer
  2. Business Logic Layer
  3. Data Access Layer

لایه Presentation وظیفه دارد بحث Ul را در برنامه شما تامین کند، این لایه همان چیزی است که کاربر می بیند و با آن سروکار دارد، داده وارد می کند، حذف می کند و جستجو می کند.

لایه Business Logic وظیفه پردازش اطلاعات وارد شده توسط کاربران و عملیاتی مانند این دارد، لایه Data Access هم همانطور که از نام آن مشخص است وظیفه ارتباط با پایگاه داده و برنامه شما را دارد.

در این لایه داده های وارد شده توسط کاربران در بانک اطلاعاتی نوشته و یا اطلاعات درخواستی وی را برای او بازیابی می نماید.

درباره دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ چند لایه

همان طور که در ابتدا اشاره کردیم این دوره توسط اساتید برجسته کشور تدریس خواهد شد، همچنین هنرجویان حاضر در این دوره موفق به اخذ مدرک معتبر بین المللی خواهند شد.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب بهترین امکانات خود را در اختیار هرجویان و اساتید قرار می دهد تا دوره به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره های آموزش زبان برنامه نویسی C# مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، می توانید با شماره تلفن های 66929920 – 66933379 تماس حاصل فرمایید.