آموزش برنامه نویسی سی شارپ طراحی سایت

برگزاری دوره های آموزش برنامه نویسی سی شارپ طراحی سایت توسط مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، اگر به دنبال کلاسی با سطح بالا می گردید این دوره های مخصوص به شما است.

این دوره ها مانند دوره های قبل آموزش سی شارپ توسط مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب و با تدریس اساتید برجسته کشور برگزار خواهد شد.

در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب سعی می شود بهترین امکانات را در اختیار هنرجویان قرارداده شود تا بهترین خروجی به عمل آید.

قابل ذکر است پیش نیاز حضور در دوره های طراحی سایت با زبان سی شارپ، باید برنامه نویسی با زبان سی شارپ را آموزش دیده باشید.

سی شارپ چیست؟

C# یک زبان برنامه‌نویسی شی گرا، ساده و مدرن است که توسط شرکت Microsoft عرضه شده است. .NET Foundation این پروژه‌ی متن ‌باز (Open Source) را مدیریت می‌کند.

C# یک زبان برنامه ‌نویسی شی گرا و کامل است که به برنامه‌نویسان این امکان را می‌ دهد اپلیکیشن‌ هایی کراس ‌پلفترم (cross-platform) برای پلتفرم ‌های ویندوز، تحت وب و موبایل بنویسند. می‌توانیم برنامه‌های C# را در سیستم‌عامل‌های لینوکس، ویندوز، iOS و اندروید بنویسیم.

C# یک زبان برنامه‌نویسی مدرن است. می توانیم از آن برای نوشتن برنامه‌های نرم‌افزاری مدرن امروزی استفاده کنیم.

از C# می‌توانیم برای توسعه‌ی انواع مختلف اپلیکیشن‌ها استفاده کنیم: برنامه‌های کلاینت ویندوز، کامپوننت‌ها (component) و کتابخانه‌ها (library)، سرویس‌ها (service) و APIها، اپلیکیشن‌های تحت وب، برنامه‌های موبایل، اپلیکیشن‌های ابری و بازی‌های ویدیوئی.

Microsoft از دو فریمورک توسعه‌ی نرم‌افزار پشتیبانی می‌کند، فریمورک .NET و .NET Core. فریمورک .NET برای توسعه‌ی اپلیکیشن‌های ویندوز و تحت وب در سال ۲۰۰۱ منتشر شد.

اما با فراگیر شدن مفهوم متن‌باز، شرکت Microsoft نیز کامپایلرهای زبان و .NET را متن‌باز کرد و این .NET جدید .NET Core نامیده می‌شود.

در آینده تنها یک نسخه از .NET وجود خواهد داشت، که همان .NET خواهد بود. نسخه‌ی بعدی .NET در سال ۲۰۲۰ و با نام .NET 5 منتشر خواهد شد.

قبل از نوشتن اولین برنامه، می‌خواهیم تفاوت‌های IDE، زبان برنامه‌نویسی و فریمورک را بررسی کنیم. نمی‌توانیم C#، .NET و ویژوال استودیو (Visual Studio) را یکی درنظر بگیریم، چون با هم فرق دارند.

ویژوال استودیو (Visual Studio) یک IDE (محیط یکپارچه‌ی توسعه‌ی نرم‌افزار) است، C# و VB.NET زبان‌های برنامه‌نویسی هستند و .NET یک فریمورک است.

آموزش برنامه نویسی سی شارپ طراحی سایت

زبان سی شارپ در طراحی سایت

سی شارپ یک زبان چند منظوره است و می توان از آن در نوشتن هر نوع برنامه ای استفاده کرد، مانند:

  • برنامه های مخصوص ویندوز
  • برنامه های مخصوص به پلتفرم موبایل
  • برنامه های مخصوص طراحی وب سایت

درواقع شما می توانید از طریق تکنولوژی ASP.Net تحت سی شارپ هر نوع سایتی را طراحی و برنامه نویسی کنید.

درواقع جمله بالا این معنی را می دهد که به تنهایی با استفاده زبان برنامه نویسی سی شارپ قادر نخواهید بود یک وب سایت را طراحی کنید.

هنگامی که شما زبان سی شارپ را به خوبی آموزش دیده باشید، برای نوشتن برنامه های تحت وب زمان کمی را صرف یادگیری تکنولوژی ASP.Net خواهید کرد.

به این دلیل که کد ها در زبان سی شارپ و تکنولوژی ASP.Net بسیار شبیه به یکدیگر عمل می کنند و تقریبا 70 تا 80 درصد کد ها مشابه هم هستند و فقط باید کد های وب به آن اضافه شود.

 شما با استفاده از تکنولوژی ASP.Net تحت سی شارپ می توانید هرنوع سایتی که مدنظر دارید طراحی و پیاده سازی کنید.

نحوه ثبت نام در دوره آموزش سی شارپ طراحی وب

علاقمندان به حضور در دوره های آموزش برنامه نویسی سی شارپ طراحی سایت می توانند از سه طریق اقدام به ثبت نام در این کلاس نمایند.

ابتدا علاقمندان می توانند به صورت اینترنتی وبا مراجعه به قسمت ثبت نام سایت برای ثبت نام در این کلاس ثبت نام نمایند.

همچنین علاقمندان می توانند با تماس با شماره تلفن های 66929920 – 66933379 به صورت تلفنی در این کلاس ثبت نام نمایند.