آموزش برنامه نویسی سی شارپ صفر تا صد

توجه! هنرجویانی که علاقمند به یادگیری زبان برنامه نویسی سی شارپ می باشند، مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ صفر تا صد را برگزار می کند.

این دوره در مجهزترین کلاس های مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب و به توسط اساتید برجسته کشوری برگزار می شود.

اگر ملاک شما برای شرکت در یک کلاس آموزشی، سطح بالای کلاس و مدرک معتبر بین المللی می باشد، پیشنهاد می کنیم همین حالا در این دوره آموزشی شرکت نمایید.

با حضور در دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ صفر تا صد موفق به اخذ مدرک دو زبانه ی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب خواهید شد.

این دوره مناسب افرادیست که قصد دارند یادگیری زبان C# را از ابتدا آغاز کرده و در آن به یک فرد حرفه ای تبدیل شوند.

یادگیری زبان C#

علی رغم شباهت اسمی با زبان های بسیار دشوار C و C++ یادگیری این زبان برای نوآموزان به مراتب ساده تر است، C# زبانی شی گرا است که از نظر حرفه ای ها روند یادگیری را برای افراد علاقمند بسیار تسهیل می کند.

زبان C# نه تنها از نظر خوانایی وضوح بالایی دارد، بلکه طرح بندی و کارایی آن درک برنامه نویسی را برای کدنویس های تازه کار آسانتر می سازد.

این زبان از امنیت بالایی هم بهره می برد، زبان های سطح پایین مثل C و C++ دستورات را بسیار پیچیده و طولانی می سازند تا حدی که گاهی اوقات ممکن است سیستم عامل را هم دچار مشکل کنند.

از سوی دیگر C# حین کامپایل کدها آنها را چک کرده و برای جلوگیری از وقوع هر مشکل خطاها و اشتباهات را به کدنویس اعلام می کند.

افزون بر این، زبان مورد بحث به جای اختصاص و آزادسازی حافظه توسط کاربر، این عمل را به صورت خودکار انجام می دهد، عدم نگرانی در مورد محاسبات سطح پایین، از پیچیدگی فرایند یادگیری برای نوآموزان می کاهد.

آموزش برنامه نویسی سی شارپ صفر تا صد

مزایای یادگیری زبان C#

بر اساس آمارهای PYPL در حال حاضر C# چهارمین زبان برنامه نویسی محبوب در جهان است، Indeed.com هم از آن با عنوان ششمین زبان پر تقاضای بازار کار در سال ۲۰۱۸ نام برده بود.

علاوه بر این احتمال قطع پشتیبانی مایکروسافت از این زبان به این زودی ها بعید به نظر می رسد، زبان C# نزدیک دو دهه توسعه و تکامل را پشت سر گذاشته و طی این مدت ویژگی های جدیدی به آن اضافه شده است.

این زبان با کتابخانه قدرتمند LINQ سازگاری دارد که برای کنترل سطح بالای ساختارهای داده و اشیا موجود در کدها طراحی شده است، به صورت خلاصه C# در انجام امور روزمره برنامه نویس ها به کمک آنها می آید.

ویژوال استودیو به عنوان محیط توسعه یکپارچه مایکروسافت (IDE) به همین زبان نوشته شده است. هرچند امکان استفاده از زبان های مختلف در این محیط وجود دارد اما از بالاترین سازگاری با C# برخوردار است.

توسعه نرم افزار های میان پلتفرمی

ویندوز هنوز بالاترین سهم از بازار سیستم عامل های کامپیوتر را در دست دارد و طی دو دهه گذشته C# گزینه ای ایده آل برای توسعه اپ های این سیستم عامل در فریمورک .NET بوده است.

ابزارهای برنامه نویسی و توسعه اپ مایکروسافت نظیر ویژوال استودیو نیز بهترین وسیله برای طراحی اپ های ویندوزی بوده اند.

این کمپانی طی چند سال اخیر .NET Core را به عنوان نسخه ساده و منبع باز فریمورک .NET معرفی کرده است، این ابزار رایگان و ساده امکان توسعه اپ های میان پلتفرمی را فراهم کرده است به عبارت دیگر توسعه دهندگان قادر به ایجاد اپ های موبایل و کنسول در هر سیستم عاملی هستند.

شما می توانید زبان سی شارپ را به راحتی بیاموزید و در این حرفه مشغول به کار شوید، برای حضور در کلاس های آموزشی می توانید برروی لینک “ثبت نام” کلیک نمایید.