آموزش برنامه نویسی سی شارپ سه لایه

آیا شما قصد دارید در دوره های آموزش برنامه نویسی سی شارپ سه لایه شرکت کنید؟ مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب این  دوره را برای شما هنرجویان درنظر گرفته است.

افرادی که وارد حرفه برنامه نویسی با زبان سی شارپ شده اند، بسیار خوب می دانند که معماری سه لایه زبان سی شارپ تا چه حد مفید است.

به همین منظور مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با همکاری اساتید برجسته کشوری دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ سه لایه را برگزار می کنند.

قابل ذکر است که با رفع شرایط قرنطینه و بازگشت کشور به حالت عادی کلاس های مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با رعایت نکات بهداشتی برگزار خواهد شد.

درباره زبان سی شارپ

سی شارپ (#C) یک زبان برنامه نویسی شی گرا است که توسط شرکت مایکروسافت ساخته شده و ترکیبی از قابلیتهای خوب زبان های ++C و Java است، اگر با این دو زبان آشنایی دارید این شانس را دارید زبان سی شارپ را به آسانی یاد بگیرید.

این زبان به قدری آسان است که هم کسانی که قبلا برنامه نویسی نکرده اند و هم دانش آموزان می توانند آسان آن را یاد بگیرند.

از سی شارپ می توان برای ساخت برنامه های تحت ویندوز، تحت وب، وب سرویس ها، برنامه های موبایل و بازی ها استفاده کرد.

این زبان برنامه نویسی تنها زبانی است که مخصوصا برای دات نت فریم ورک طراحی شده است، سی شارپ از کتابخانه کلاس دات نت که شامل مجموعه بزرگی از اجزای پیش ساخته است، استفاده می کند.

این اجزا به ساخت هر چه سریعتر برنامه ها کمک می کنند. سی شارپ یک زبان بسیار قدرتمند و شی گرا است و با آن می توان برنامه هایی با قابلیت مدیریت بیشتر و درک آسان تر ایجاد کرد.

ساختار این زبان نسبت به زبانهای دیگر بسیار آسان و قابل فهم است، برای اجرای یک برنامه سی شارپ ابتدا باید دات نت فریم ورک را بر روی سیستم عامل خود نصب کنید.

سی شارپ یکی از زبانهایی است که از تکنولوژی های دیگر دات نت مانند ASP.NET،Silverlight و XNA پشتیبانی میکند.

این زبان همچنین یک محیط توسعه یکپارچه دارد که آن نیز به نوبه خود دارای ابزارهای مفیدی است که به شما در کدنویسی کمک می کند.

سی شارپ به طور دائم توسط مایکروسافت به روز شده و ویژگیهای جدیدی به آن اضافه می شود، زبان سی شارپ یکی از بهترین زبانهای برنامه نویسی دات نت است.

قابل توجه هنرجویانی که به تازگی با این زبان برنامه نویسی آشنا شده اند، برای حضور در دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ سه لایه بایستی دوره های مقدماتی سی شارپ را گذرانده باشید، مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب دوره های مقدماتی آموزش سی شارپ را نیز برگزار می کند.

آموزش برنامه نویسی سه لایه

معماری سه لایه زبان سی شارپ

برنامه نویسی سه لایه مزیت های بسیار زیادی نسبت به برنامه نویسی به شیوه کلاسیک دارد، از جمله این موارد می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • امنیت بالای برنامه
  • گسترش و توسعه آسان برنامه

در معماری سه لایه برنامه به چندین بخش فیزیکی و منطقی دسته بندی می شود، که هر بخش وظیفه انجام عملیات خاصی را برعهده دارد.

به عنوان مثال یک بخش تنها وظیفه دارد ظاهر Ul برنامه را برای کاربران تامین کند، اکثر برنامه های چند لایه دارای لایه های زیر هستند:

  1. Presentation Layer
  2. Business Logic Layer
  3. Data Access Layer

لایه Presentation وظیفه دارد بحث Ul را در برنامه شما تامین کند، این لایه همان چیزی است که کاربر می بیند و با آن سروکار دارد، داده وارد می کند، حذف می کند و جستجو می کند.

لایه Business Logic وظیفه پردازش اطلاعات وارد شده توسط کاربران و عملیاتی مانند این دارد، لایه Data Access هم همانطور که از نام آن مشخص است وظیفه ارتباط با پایگاه داده و برنامه شما را دارد.

در این لایه داده های وارد شده توسط کاربران در بانک اطلاعاتی نوشته و یا اطلاعات درخواستی وی را برای او بازیابی می نماید.

نحوه ثبت نام در دوره های آموزش سی شارپ

علاقمندان به حضور در دوره های آموزش برنامه نویسی سی شارپ می توانند از سه طریق اقدام به ثبت نام در این کلاس نمایند.

ابتدا علاقمندان می توانند به صورت اینترنتی وبا مراجعه به قسمت ثبت نام سایت برای ثبت نام در این دوره ها ثبت نام نمایند.

همچنین علاقمندان می توانند با تماس با شماره تلفن های 66929920 – 66933379 به صورت تلفنی در این دوره ها ثبت نام نمایند.