آموزش برنامه نویسی سی شارپ دیتابیس

دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ دیتابیس یکی از دوره هایی است که مجتمع فنی تهران برای هنرجویان درنظر گرفته است.

اگر شما علاقمند به روش کار دیتابیس در زبان سی شارپ هستید، پیشنهاد می کنیم در این دوره تخصصی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب حضور یابید.

این دوره توسط مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با تدریس اساتید برجسته کشور برگزار خواهد شد، با حضور در این دوره می توانید مدرک دو زبانه ی مجتمع فنی تهران را اخذ نمایید.

توجه داشته باشید برای حضور در این دوره میبایست مراحل مقدماتی یادگیری برنامه نویسی به زبان سی شارپ را طی کرده باشید.

قابل ذکر است که مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب دوره های آموزش مقدماتی، پیشرفته، آموزش صفر تا صد برنامه نویسی سی شارپ را نیز برگزار می کند.

آموزش برنامه نویسی سی شارپ دیتابیس

مخاطبین این دوره

 • هنرجویان علاقمند به یادگیری C#
 • هنرجویان علاقمند به طراحی و نوشتن App
 • دانشجویان رشته It
 • دانشجویان رشته Ict
 • دانشجویان رشته برق
 • و…

درباره این دوره

آشنایی با نحوه کار دیتابیس یکی از نیاز هایی است که هربرنامه نویسی روزی به آن دچار می شود، پایگاه داده های بسیار زیادی وجود دارند که آن ها را بکار برد، مانند اکسسس، اورکل و… .

اما در این بین یکی از برترین این دیتابیس ها SQL است که سرعت، دقت و سبکی تنها بخشی از ویژگی های آن به شمار می رود.

در دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ دیتابیس کار با این پایگاه داده را (به زبان C#) به صورت تخصصی به شما هنرجویان عزیز آموزش داده می شود.

درباره پایگاه داده در سی شارپ

پایگاه های داده، فایل هایی هستند که ما در آنها اطلاعات را دخیره می کنیم، از آنجایی که اطلاعات برنامه نویسی سی شارپ ما بر روی رم کامپیوتر هستند، با بستن برنامه از دست می روند.

برای اینکه این اطلاعات از دست نروند، باید آن ها را در جایی ذخیره کنیم، فایلی که برای ذخیره کردن اطلاعات استفاده می شود “دیتابیس یا پایگاه داده” نام دارد.

فرض کنید این اطلاعات مربوط به یک خودرو را در فرم ثبت ورودی خودروی نرم افزارتان وارد کنید، این اطلاعات باید در پایگاه داده دخیره شوند تا در دفعات بعدی که نرم افزار را باز می کنیم، بتوانیم به آن ها دسترسی داشته باشیم.

نرم افزار های بسیار زیادی وجود دارند که به منظور مدیریت فایل دیتابیس مورد استفاده قرار می گیرند و نحوه ثبت اطلاعات در آن را نظارت می کنند.

شما حتی می توانید از یک فایل متن (Text) به عنوان دیتابیس خود استفاده کنید، اما اینکه نظم کار و کارآیی بیشتر باشد، از نرم افزار هایی که برای این کار ساخته شده اند استفاده می شود مانند:

 • Sql Server
 • Oracle
 • Access
 • و…

معمولاً در زبان برنامه نویسی سی شارپ از Sql Server استفاده می شود، این نرم افزار در سه نوع مختلف به کاربران عرضه می شود:

 1. نسخه اصلی و حرفه ای آن به نام SQL Server که برای پایگاه های داده بزرگ به کار می رود و به صورت اشتباهی در برنامه های کوچک استفاده می شود.
 2. نسخه Express که به صورت فایلی کار می کنند و قابلیت های زیادی دارد و برای برنامه های عادی بسیار مناسب عمل می کند.
 3. ورژن Compact که یک فایل کم حجم و است بهترین گزینه برای برنامه های و وب سایت های کوچک و متوسط است.

ثبت نام در دوره آموزشی سی شارپ دیتابیس

برای حضور در دوره آموزش زبان برنامه نویسی سی شارپ “مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب” می توانید از طریق لینک “ثبت نام” اقدام فرمایید.

توجه داشته باشید با ثبت نام به صورت اینترنتی در دوره های آموزشی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شامل تخفیفات ویژه ای خواهید شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان و نحوه برگزاری این دوره می توانید با شماره تلفن های 66929920 – 66933379 تماس حاصل فرمایید.