آموزش برنامه نویسی سی شارپ در سال 99

دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ در سال 99 مانند سال 98 در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب برگزار می گردد که علاقمندان می توانند همین حالا در این دوره ها ثبت نام نمایند.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب هر ساله به منظور آرامش و رفاه هنرجویان خود، تغییراتی در مجموعه خود ایجاد می کند که باعث بروز شدن تجهیزات و سیستم آموزشی می شود.

دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ هم هر ساله هنرجویان بسیار زیادی دارد و نیاز است سیستم آموزشی را برای این دوره ارتقا داد تا با بروزترین تجهیزات این دوره برگزار شود.

در سال جدید هم طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، این دوره ها در ساعات و روزهای معینی از هفته برگزار می گردد که تمامی علاقمندان بتوانند در این دوره ها شرکت نمایند.

به دلیل پر طرفدار بودن این دوره، اگر قصد شرکت در این دوره را دارید پیشنهاد می کنیم که همین حالا اقدام به ثبت نام نمایید تا سهمیه شما برای این دوره حفظ شود.

با توجه به شرایط پیش آمده در کشور، اگر در این دوره قبلا ثبت نام کرده اید و یا قصد ثبت نام را دارید اصلا نگران نباشید و پس از این که شرایط به حالت قبل برگشت می توانید طبق روال گذشته در این دوره ها شرکت نمایید.

آموزش برنامه نویسی سی شارپ در سال 99

ویژگی های دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ در سال 99

یکی از این ویژگی ها که به آن پرداختیم بروزرسانی سیستم های آموزشی می باشد که توسط این مجموعه برای رفاه حال هنرجویان انجام می شود.

بهترین زمان برای افرادی که قصد شرکت در دوره های آموزشی مختلف از جمله سی شارپ را دارند، فصل بهار و تابستان می باشد که اکثر هنرجویان وقت آزادتری برای شرکت در این دوره ها دارند.

فصل تابستان هنرجویان بسیار زیادی در گذراندن دوره های مختلف ثبت نام می کنند و اگر شما هم می خواهید در فصل تابستان دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ را بگذرانید باید قبل تر از آن اقدام به ثبت نام نمایید.

شما می توانید با مراجعه به تقویم آموزشی سایت، تاریخ دوره های مورد نظر خود را ملاحظه نمایید و توجه داشته باشید که برخی از دوره ها ممکن است با تغییر تاریخ مواجه شوند.

برای اطلاع از تاریخ دقیق دوره ها می توانید با کارشناسان این مجموعه تماس گرفته تا شما را راهنمایی نمایند و همچنین می توانید سوالات خود در مورد دوره ها را مطرح نمایید.

نحوه ثبت نام در دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ

با توجه به این که در حال حاضر مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب به دلیل شرایط پیش آمده تعطیل می باشد، تمامی ثبت نام ها به صورت آنلاین صورت می گیرد.

برای این کار شما باید به سایت به مجموعه مراجعه کرده و دوره مورد نظر خود را انتخاب نمایید و سپس در آن ثبت نام کنید و می توانید مبلغ را به صورت آنلاین بپردازید.

با این کار می توانید از تخفیفات سایت بهره مند شوید و در هزینه و زمان صرفه جویی کرده اید و هر سوالی که در مورد دوره ها دارید می توانید با کارشناسان ما در میان بگذارید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره ها می توانید از طریق سایت این مجموعه پیگیر اخبار دوره ها باشید.