دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ تحت وب

برگزاری دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ تحت وب در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، علاقمندان می توانند از همین حالا ثبت نام کنند.

سی شارپ یک زبان برنامه نویسی شی گرا، راحت و مدرن است که به توسط شرکت معروف Microsoft به کاربران معرفی شده است.

زبان برنامه نویسی سی شارپ شی گرا و متن باز (Open Source) است که به برنامه نویسان این امکان را می دهد اپلیکیشن هایی مخصوص به پلتفرم های ویندوز، تحت وب و موبایل بنویسند.

به صورت کلی سی شارپ یک زبان برنامه نویسی مدرن است، می توان از آن برای نوشتن برنامه های نرم افزاری مدرن امروزی بهره برد.

از این زبان می توان برای توسعه ی انواع مختلف اپلیکیشن ها استفاده کنیم به چند مورد اشاره می کنیم، برنامه های کلاینت ویندوز، کامپوننت ها و کتابخانه، سرویس و AIP ها، اپلیکیشن های تحت وب، برنامه های موبایل، اپلیکیشن های ابری و باز های ویدئویی.

آموزش برنامه نویسی سی شارپ تحت وب

آموزش برنامه نویسی C# تحت وب

برای یادگیری برنامه نویسی سی شارپ تحت وب در ابتدا شما باید اصطلاحات و کاربرد های آن آشنا شوید تا بتوانید با زبان سی شارپ تحت وب برنامه نویسی کنید.

در برنامه نویسی تحت وب اصطلاحی داریم به نام فرم وب، فرم وب صفحاتی هستند که کاربران شما با استفاده از مرورگر آن ها را جستجو می کنند، این صفحات را می توان با استفاده از ترکیبی از Client، HTML-Script، کنترل های سرور و کد سرور نوشت.

در زبان سی شارپ تحت وب، فرم های تحت وب سی شارپ را داریم، با استفاده از برنامه ویژوال استودیو شما می توانید فرم وب های ASP.NET بسازید.

ویژوال استودیو محیط توسعه (IDE) به شما اجازه می دهد تا کنترل های سرور را Drag and Drop کنید تا صفحه فرم وب شما را مشخص کنند.

ویژگی های فرم های وب

  • براساس تکنولوژی ASP مبتنی بر مایکروسافت است که در آن کد بر روی سرور اجرا می‌شود، به صورت پویا خروجی صفحه وب را به مرورگر یا دستگاه گیرنده ایجاد می‌کند.
  • سازگار با هر مرورگر و یا دستگاه موبایل است و یک صفحه وب سایت اینترنتی به طور خودکار html را برای ویژگی‌هایی از قبیل سبک‌ها، چیدمان و غیره ارائه می‌ کند.
  • سازگار با هر زبانی است که توسط پشتیبانی می‌شود. مثل زمان اجرای زبان مشترک از قبیل مایکروسافت ویژوال استودیو و مایکروسافت ویژوال #C
  • مایکروسافت که بر روی فریم ورک نوشته شده و تمام مزایای این فریم ورک از جمله یک محیط مدیریت‌شده، نوع ایمن و فرایند تعریف شئ را فراهم می‌کند.
  • به این دلیل که می‌توانید کنترل‌های ایجاد شده توسط کاربر و شخص سوم را به آن‌ها اضافه کنید بسیار انعطاف‌پذیر هستند.

در دنیای آینده ‌ی فناوری، برای کسب ‌و کار شما مهم است که به روز بمانید، توسعه وب سایت‌های C برای این منظور بسیار مفید هستند.

سی شارپ (#C) یک پلت فرم توسعه وب برای ساختن وب سایت‌های سریع، پویا و نوآورانه است که برای نیازهای شما سفارشی شده‌اند.

یکی از محبوب‌ترین پلت فرم‌ها برای توسعه اپلیکیشن‌های وب سی شارپ (#C) است، زبان برنامه‌نویسی سی شارپ (#C) یکی از چند زبانی است که در دنیای برنامه‌نویسی برای طراحی وب به کار می‌رود و اپلیکیشن وب به عنوان یکی از اپلیکیشن‌های بسیار مهم و قدرتمند شناخته شده‌است.

ویژگی های دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ تحت وب

  • اعطای مدرک معتبر بین المللی
  • آموزش زیر نظر اساتید و متخصصین برجسته
  • آموزش جدیدترین تکنیک های برنامه نویسی تحت وب
  • آموزش در محیط آرام و آموزشی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب
نحوه ثبت نام

با کلیک برروی لینک ثبت نام می توانید برای شرکت در کلاس های آموزش فتوشاپ مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب اقدام نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه برگزاری، زمان برگزاری و… با شماره تلفن های 66929920 – 66933379 تماس حاصل فرمایید.