آموزش برنامه نویسی سی شارپ به زبان ساده

برگزاری دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ به زبان ساده برای علاقمندانی که به تازگی قصد ورود به دنیای برنامه نویسی سی شاره را دارند.

دوره های متعددی از پایه تا پیشرفته توسط مجتمع فنی تهران نمایندگی برای هنرجویان برگزار می شود، شما می توانید با حضور در این دوره ها مدرک معتبر و بین المللی اخذ نمایید.

اگر شما می خواهید که به ساده ترین راه و روش ممکن برنامه نویسی با سی شارپ را آموزش ببینید، پیشنهاد ما این است که در این دوره شرکت نمایید.

با گذراندن دوره ابتدایی یادگیری زبان برنامه نویسی سی شارپ، شما می توانید در دوره های پیشرفته تر آموزش سی شارپ شرکت نمایید.

اگر شغل و حرفه آینده خود را در برنامه نویسی می بینید، مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب به شما کمک خواهد کرد تا به این مهم دست یابید.

توجه: دوره های آموزشی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب در سال 1399 با توجه به شرایط پیش آمده (شیوع ویروس کرونا) تا اطلاعیه بعدی که از طریق همین سایت منتشر می شود تعطیل است، با ریشه کن شدن این ویروس مجتمع فنی تهران قوی تر از قبل دوره های آموزشی را برگزار خواهد کرد.

آموزش برنامه نویسی سی شارپ به زبان ساده

زبان برنامه نویسی سی شارپ

C# یک زبان برنامه ‌نویسی شی گرا، ساده و مدرن است که توسط شرکت Microsoft عرضه شده است .NET Foundation این پروژه‌ی متن‌باز (Open Source) را مدیریت می‌ کند.

C# یک زبان برنامه ‌نویسی شی گرا و کامل است که به برنامه ‌نویسان این امکان را می‌دهد اپلیکیشن‌هایی کراس ‌پلفترم (cross-platform) برای پلتفرم‌های ویندوز، تحت وب و موبایل بنویسند.

برنامه نویسان می توانند برنامه‌های C# را در سیستم‌عامل‌های لینوکس، ویندوز، iOS و اندروید بنویسند.

C# یک زبان برنامه‌نویسی مدرن است، می توانیم از آن برای نوشتن برنامه‌های نرم‌افزاری مدرن امروزی استفاده کنیم.

از C# می‌توانیم برای توسعه‌ ی انواع مختلف اپلیکیشن‌ها استفاده کنیم: برنامه‌های کلاینت ویندوز، کامپوننت‌ها (component) و کتابخانه‌  (library)، سرویس‌ها (service) و APIها، اپلیکیشن‌های تحت وب، برنامه‌های موبایل، اپلیکیشن‌های ابری و بازی‌های ویدیوئی.

Microsoft از دو فریمورک توسعه‌ی نرم‌افزار پشتیبانی می‌کند، فریمورک .NET و .NET Core. فریمورک .NET برای توسعه‌ی اپلیکیشن‌های ویندوز و تحت وب در سال ۲۰۰۱ منتشر شد.

اما با فراگیر شدن مفهوم متن ‌باز، شرکت Microsoft نیز کامپایلرهای زبان و .NET را متن ‌باز کرد و این .NET جدید .NET Core نامیده می‌ شود.

در آینده تنها یک نسخه از .NET وجود خواهد داشت، که همان .NET خواهد بود، نسخه‌ ی بعدی .NET در سال ۲۰۲۰ و با نام .NET 5 منتشر خواهد شد.

ویژگی های کلاس آموزش برنامه نویسی سی شارپ به زبان ساده

  • اعطای مدرک معتبر بین المللی
  • آموزش زیر نظر اساتید و متخصصین برجسته
  • آموزش جدیدترین تکنیک های برنامه نویسی
  • آموزش در محیط آرام و آموزشی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب
هدف از برگزاری کلاس آموزش برنامه نویسی سی شارپ به زبان ساده

هدف اصلی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب از برگزاری کلاس های آموزشی مختلف تربیت و پرورش متخصصین جدید و کاربلد، و روانه کردن آن ها به بازار کار می باشد.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با توجه به اهمیت این نرم افزار در حرفه برنامه نویسی قصد برگزاری کلاس های آموزشی متعددی در این زمینه را دارد.

توجه داشته باشید که درپایان کلاس ها و دوره های آموزشی مجتمع فنی تهرات نمایندگی انقلاب به هنرجویان مدرک دو زبانه ی مجتمع فنی تهران اعطا می شود.

نحوه ثبت نام

با کلیک برروی لینک ثبت نام می توانید برای شرکت در کلاس های آموزش برنامه نویسی سی شارپ مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب اقدام نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه برگزاری، زمان برگزاری و… با شماره تلفن های 66929920 – 66933379 تماس حاصل فرمایید.