آموزش برنامه نویسی سی شارپ برای افراد علاقمند

مجتمع فنی تهران کلاس آموزش برنامه نویسی سی شارپ برای افراد علاقمند برگزار می کند، اگر شماهم علاقمند به یادگیری کار با زبان برنامه نویسی می باشید می توانید در این کلاس ثبت نام نمایید.

 کلاس آموزش برنامه نویسی سی شارپ زیر نظر اساتید برتر کار با C# برگزار می شود، همچنین در پایان برگزاری این کلاس به هنرجویان مدرک معتبر بین المللی اعطا می شود.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب جهت ارائه آموزشی کامل به افراد علاقمند از محیطی آرام و آموزشی، بروزترین سیستم ها برای برگزاری کلاس های آموزشی استفاده می کند.

پیشنهاد می کنیم همین الان در کلاس آموزش زبان برنامه نویسی سی شارپ مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب ثبت نام نمایید، زیرا ظرفیت کلاس به سرعت تکمیل می شود.

 

مخاطبین کلاس آموزش برنامه نویسی سی شارپ برای افراد علاقمند

  • دانشجویان رشته کامپیوتر
  • داشنجویان رشته it
  • دانشجویان رشته ict
  • دانشجویان رشته برق و الکترونیک
  • و سایر افراد علاقمند به یادگیری زبان برنامه نویسی سی شارپ

یکی از دلایل پرطرفدارن بودن زبان برنامه نویسی سی شارپ، امکان نوشتن App ها می باشد، اپلیکیشن های کاربردی امروزه استفاده های بسیار زیادی برای کاربران سیستم عامل ها دارد.

با یادگیری زبان برنامه نویسی سی شارپ و پیدا کردن تخصص در این حرفه، به سرعت خواهید توانست برنامه (App) های مختلفی برای سیستم عامل های موجود بنویسید.

سی شارپ چیست (C#)؟

سی شارپ (#C) یک زبان برنامه نویسی شی گرا است که توسط شرکت مایکروسافت ساخته شده و ترکیبی از قابلیتهای خوب زبان های ++C و Java است، اگر با این دو زبان آشنایی دارید این شانس را دارید زبان سی شارپ را به آسانی یاد بگیرید.

این زبان به قدری آسان است که هم کسانی که قبلا برنامه نویسی نکرده اند و هم دانش آموزان می توانند آسان آن را یاد بگیرند.

از سی شارپ می توان برای ساخت برنامه های تحت ویندوز، تحت وب، وب سرویس ها، برنامه های موبایل و بازی ها استفاده کرد.

این زبان برنامه نویسی تنها زبانی است که مخصوصا برای دات نت فریم ورک طراحی شده است، سی شارپ از کتابخانه کلاس دات نت که شامل مجموعه بزرگی از اجزای پیش ساخته است، استفاده می کند.

این اجزا به ساخت هر چه سریعتر برنامه ها کمک می کنند. سی شارپ یک زبان بسیار قدرتمند و شی گرا است و با آن می توان برنامه هایی با قابلیت مدیریت بیشتر و درک آسان تر ایجاد کرد.

ساختار این زبان نسبت به زبانهای دیگر بسیار آسان و قابل فهم است، برای اجرای یک برنامه سی شارپ ابتدا باید دات نت فریم ورک را بر روی سیستم عامل خود نصب کنید.

سی شارپ یکی از زبانهایی است که از تکنولوژی های دیگر دات نت مانند ASP.NET،Silverlight و XNA پشتیبانی میکند.

این زبان همچنین یک محیط توسعه یکپارچه دارد که آن نیز به نوبه خود دارای ابزارهای مفیدی است که به شما در کدنویسی کمک می کند.

سی شارپ به طور دائم توسط مایکروسافت به روز شده و ویژگیهای جدیدی به آن اضافه می شود، زبان سی شارپ یکی از بهترین زبانهای برنامه نویسی دات نت است.

بازارکار سی شارپ

برای ورود به بازارکار برنامه نویسی با زبان سی شارپ باید تلاش کنید تا به صورت کامل به این برنامه مسلط شوید.

از زمان ورود برنامه نویسی سی شارپ به کشورمان تا به حالا پیشرفت های زیادی در این زمینه صورت گرفته، در نتیجه به افراد علاقمند به این زبان افزوده شده است.

با گذشت زمان سی شارپ به یک بازارکار بسیار پررونق در ایران تبدیل شده است، البته به دلیل اینکه تعداد افراد متخصص محدود است بازارکار برای افراد حرفه ای داغ می باشد.

خیلی از جوانان ایرانی مشکل یافتن شغلی مناسب برای خود را دارند، باید بدانید برای پیدا کردن شغل مناسب ابتدا باید تخصص لازمه را داشته باشید.

با شرکت در دوره های آموزشی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب علاوه بر کسب مهارت و تخصص، مدرک معتبر و بین اللملی اخذ خواهید کرد.

ثبت نام در دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ

برای حضور در دوره آموزش زبان برنامه نویسی سی شارپ “مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب” می توانید از طریق لینک “ثبت نام” اقدام فرمایید.

توجه داشته باشید با ثبت نام به صورت اینترنتی در دوره های آموزشی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شامل تخفیفات ویژه ای خواهید شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان و نحوه برگزاری این دوره می توانید با شماره تلفن های 66929920 – 66933379 تماس حاصل فرمایید.