آموزش برنامه نویسی سی شارپ بخش اول

با آموزش برنامه نویسی سی شارپ بخش اول در خدمت شما هستیم و قصد داریم در این بخش به تاریخچه زبان برنامه نویسی سی شارپ بپردازیم.

زبان برنامه نویسی سی شارپ امروزه جزء برترین و محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در جهان محسوب می شود و بسیاری از برنامه نویسان علاقمند به یادگیری این زبان می باشند.

زبان برنامه نویسی سی شارپ در سال 2000 توسط شرکت مایکروسافت عرضه شد و اولین نسخه آن با نسخه فعلی آن کاملا متفاوت می باشد و هر ساله آپدیت های جدیدی ارائه کرده است.

شاید در آن سال ها کسی فکرش را نمی کرد که زبان برنامه نویسی سی شارپ به این جایگاه برسد ولی این زبان نشان داد که حتی افرادی که در این زمینه هیچ تخصصی ندارند می توانند آن را یاد بگیرند.

دستورات زبان برنامه نویسی سی شارپ همانند زبان های برنامه نویسی C و C++ می باشد و کمی متفاوت است و افرادی که به زبان های نام برده تسلط داشته باشند می توانند به راحتی زبان برنامه نویسی سی شارپ را هم یاد بگیرد.

در سال 2000 میلادی، شرکت مایکروسافت پلتفرم جدید برنامه نویسی خود را موسوم به .NET اعلام کرد که مدل تازه ای برای نرم افزارهای کاربردی ارائه می کرد.

آموزش برنامه نویسی سی شارپ بخش اول

شیء گرا بودن زبان برنامه نویسی سی شارپ

زبان برنامه نویسی سی شارپ یک زبان شیء گرا می باشد امام شیء گرا بودن به چه معنی می باشد؟

برای درک بهتر بگذارید اول به غیر شیء گرا بودن بپدازیم تا به خوبی بتوانید آن را درک کنید.

زبان های برنامه نویسی شی ء گرا از دو موجودیت داده و عملیات تشکیل می شوند که یعنی چندین عملیات که یک یا چند داده می گیرد ساخته شده است که این عملیات تغییرات لازم را روی داده ها اعمال می کند.

حالا فرض کنید که همین عملیات را بخواهیم با زبان برنامه نویسی سی شارپ انجام دهیم و ما این بار با دو داده مجزا طرف نیستیم و یک شی به نام انسان وجود دارد و انسان دارای یک نام و یک نام خانوادگی می باشد.

شاید این درک برای شما کمی سخت به نظر برسد اما در عمل می توان آن را بهتر فهمید و شیء گرا بودن زبان برنامه نویسی سی شارپ از مزایای آن می باشد.

زبان برنامه نویسی سی شارپ برای چه افرادی توصیه می شود؟

این زبان در عین سادگی کاربردهای بسیار زیادی دارد که با آن می توانید در زمینه های مختلف فعالیت های متنوعی انجام دهید و حتی می توانید آن را توسعه دهید.

تمامی افرادی که به زبان های برنامه نویسی علاقمند هستند، می توانند برای شروع با یادگیری زبان برنامه نویسی سی شارپ بپردازند که درک بهتری از زبان برنامه نویسی داشته باشند.

اکثر افرادی که در این دوره های شرکت می کنند، دانشجویان کامپیوتر، الکرونیک، IT، ICT، برق و دیگر رشته هایی که با این زبان سروکار دارند، می باشد.

آموزش برنامه نویسی سی شارپ بخش اول

ثبت نام در دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ

با آموزش برنامه نویسی سی شارپ بخش اول همراه شما هستیم و در بخش های بعدی اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار می دهیم تا بر دانش شما افزوده شود.

اگر علاقمند به یادگیری زبان برنامه نویسی سی شارپ هستید، می توانید در دوره های آموزش زبان برنامه نویسی سی شارپ مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شرکت نمایید.

این دوره ها هر ساله زیر نظر برترین اساتید و با بروزترین و بهترین سیستم های آموزشی برگزار می گردد و جزء دوره های پرطرفدار و پرمخاطب این مجموعه می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ شروع دوره ها و نحوه برگزاری آن ها می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و سوالات، پیشنهادات و نظرات خود را برای ما ارسال نمایید.