آموزش بازاریابی اینترنتی

 

دوره بازاریابی اینترنتی به صورت کاربردی و Case Study برگزار می شود. مخاطبان دوره بازاریابی اینترنتی با جدیدترین ابزارهای بازاریابی و تبلیغات آنلاین آشنا می شوند. یکی از مهمترین ویژگی های دوره بازاریابی اینترنتی ، حضور اساتید با تجربه و دارای سابقه کار اجرایی حرفه ای است که به افزایش بهره وری و سهولت روند آموزش کمک زیادی می کند. این دوره به شکل کارگاهی برگزار می شود. در دوره بازاریابی اینترنتی نمونه های موفق و ناموفق ایرانی مطرح و آنالیز خواهد شد.

چرا بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ)؟

چند ویژگی مهم استفاده از بازاریابی اینترنتی:

سرعت درانتشار پیام یا تبلیغ
دسترسی آسان و قابلیت تغییر محتوا
گستردگی فضای تبلیغات و ارتباط با اقشار مختلف
سنجش و آنالیز عملکرد
زود بازده بودن نسبت به تبلیغات سنتی
قابلیت برقراری ارتباط مستقیم با مشتری
کاهش هزینه های تبلیغات

برخی از ابزار های تبلیغات و بازاریابی اینترنتی عبارتند از:

ایمیل مارکتینگ ( Email-Marketing )
بازاریابی محتوایی( content Marketing)
تبلیغات گوگل(Google AdWords)
شبکه های اجتماعی( Social Networks)
تجزیه و تحلیل توسط گوگل( Google Analytics )
تبلیغات موبایل( Mobile Ads )
تبلیغات اپلیکیشنی( APP Ads )
تبلیغات کلیکی( Click Adwertising )

اگر می خواهید از بازاریابی اینترنتی یا همان دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید می بایست یک سری مسایل مهم را در نظرگرفته و زیرساخت های آن را آماده کنید. محتوای سایت و تبلیغ شما باید به بهترین شکل نگارش شده باشد. از تصاویر و Info graphics و مدیا در سایت خود استفاده کنید. SEO سایت شما باید در حد معمولی یا خوب باشد تا بتوانید در جست و جو کاربران معرفی شوید. وب سایت شرکت شما باید قالب و ابزارهای لازم را داشته باشد. وب سایت شما باید گویا و کامل باشد و مشتری را راهنمایی کند. اگر نرم افزار موبایل یا اپلیکیشن دارید باید به بهترین شکل طراحی شده باشد. راه های برقراری ارتباط با شرکت را ساده کنید. در تبلیغات علاوه بر اطلاع رسانی برای خرید یا فراخوان، ازمحتوای مفید هم استفاده کنید. اگر از ایمیل مارکتینگ استفاده می کنید باید بدانید که از چه راه هایی و چگونه با مخاطبتان در ارتباط باشید به صورتی که آنان را آزار ندهید… همه این مباحث در دوره بازاریابی اینترنتی (بازاریابی دیجیتال) آموزش داده می شوند.

نکته: دوره بازاریابی اینترنتی یا همان بازاریابی دیجیتال پیش نیاز تحصیلی، دانش برنامه نویسی و دانش تخصصی فناوری اطلاعات ندارد.

مدارک پایان دوره بازاریابی اینترنتی : ارائه گواهینامه معتبر از سوی مجتمع فنی تهران (قابلیت ترجمه رسمی و مورد تایید شرکت های خصوصی و دولتی)

بازاریابی و تبلیغات دچار تغییرات زیادی شده است. شرکت های کوچک به واسطه ی فضای دیجیتال و اینترنت درحال رقابت با شرکت های بزرگ هستند. بازاریابی اینترنتی یا Digital Marketing بستر مناسبی جهت حضور خلاق و نوآور شرکت ها ایجاد کرده است. در این فضا شرکت ها (هلدینگ ، استارتاپ ها) به صورت عمده حضور داشته و رقابت می کنند. استفاده از بازاریابی اینترنتی بیش از پیش مورد نیاز تمامی سازمان ها و شرکت هاست.

 باعث خوشحالی و افتخار است که مثل همیشه در کنار ما هستید. 

 

سرفصل دوره

 

گوگل آنالیتیکس (Google Analytics)
تدوین کمپین تبلیغاتی آنلاین
کانتنت مارکتینگ و افزایش بازدید سایت (Content Marketing & SEO)
موبایل ادز (Mobile Ads)

 

 

مبانی بازاریابی دیجیتال
تبلیغات در شبکه های اجتماعی (Social Marketing)
ایمیل مارکتینگ و خبرنامه (Email Marketing & Newsletter)
تبلیغات گوگل (Google AdWords)

 

میخواهم ثبت نام کنم         هنوز اطلاعاتم کامل نیست

 

:مخاطبان دوره

علاقه مندان به بازاریابی

 

چرا این دوره با ما


فضای آموزشی مناسب


تالار افتخارات


اساتید مجرب


سابقه و مدارک معتبر

میخواهم ثبت نام کنم         نیاز به مشاوره دارم