آموزش افترافکت برای هنرجویان

آموزش افترافکت برای هنرجویان علاقمند به یادگیری کار با نرم افزار افترافکت در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب، زیر نظر بهترین اساتید آموزش افترافکت.

داشتن محیطی آرام و آموزشی به همراه جدیدترین سیستم های روز دنیا از ویژگی های کلاس های آموزش افترافکت برای هنرجویان در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب می باشد.

اگر شماهم قصد دارید در آینده ای نزدیک به دنیای هنرهای دیجیتالی وارد شوید، لازم است تا کار با نرم افزار افترافکت را به خوبی آموزش ببینید.

امروزه دنیای سینما و تلویزیون به شدت به نرم افزار افترافکت وابسته شده است، به نحوی که اگر این نرم افزار نباشد تمام رنگ و لعاب فیلم ها گرفته می شود.

پس دنیای هنر های سینمای دیجیتالی به متخصصین کار با نرم افزار افترافکت نیاز دارد، در همین راستا مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب اقدام به برگزاری کلاس آموزش افترافکت برای هنرجویان می کند.

نحوه ثبت نام در کلاس آموزش افترافکت

برای ثبت نام در کلاس آموزش افترافکت می توانید از طریق همین سایت و با کلیک برروی ثبت نام آنلاین برای شرکت در این کلاس ها اقدام نمایید.

ویا می توانید با تماس با شماره تلفن های 66929920 – 66933379 به صورت تلفنی در کلاس آموزش افترافکت برای هنرجویان ثبت نام نمایید.

همکاران ما نیز در ساختمان مجتمع فنی تهران نمایندگی خیابان انقلاب آماده ثبت نام شما هنرجویان علاقمند به آموزش افترافکت به صورت حضوری می باشند.

افترافکت چیست؟

نرم افزار افترافکت یکی از قول های ویرایش و تدوین در دنیای سینمای دیجیتالی می باشد که در زمینه های پویانمایی دوبعدی و جلوه های ویژه سینمایی فعالیت دارد.

این نرم افزار انقلابی شگرف در نگرش نسبت به پویانمایی و تلویزیون پدید آورده است، در حقیقت می توان گفت به تخیلات ذهن بشر جان بخشیده است.

برای بهتر آشنا شدن با نرم افزار افترافکت به گونه ی دیگری کار این نرم افزار را برای شما هنرجویان علاقمند به کار با نرم افزار افترافکت شرح می دهیم.

وقتی بحث طراحی و گرافیک های بی نظیر به میان می آید همه فکر ها به سمت نرم افزار ادوبی فتوشاپ می رود، کار نرم افزار افترافکت دقیقاً مانند فتوشاپ ولی در زمینه فیلم ها می باشد.

آموزش افترافکت برای هنرجویان
چرا افترافکت دارای محبوبیت ویژه ای است؟

همان طور که می دانید نرم افزار افترافکت این ابزار ویرایش و تدوین در دنیای هنرهای دیجیتالی یکی از پرطرفدارترین نرم افزار ها در دنیا و حتی در کشور ما ایران می باشد.

دلیل این محبوبیت ویژه، وجود قابلیت ها و امکانات زیاد در نرم افزار افترافکت است که دست کاربران را در زمینه ویرایش و تدوین فیلم ها و کلیپ های خود باز می گذارد.

در حال حاضر افترافکت بیشترین کاربرد را در بین تمامی رقبای خود در بحث ویرایش و تدوین انواع کلیپ های، فیلم ها، تیزر ها و… دارد.