آشنایی با دوره آموزشی

CCNP Tshoot

[edsanimate_end]

معرفی دوره آموزشی CCNP Tshoot

شرکت سیسکو (Cisco) یکی از قدرتمندترین و با سابقه ترین تولید کنندگان تجهیزات زیرساخت شبکه (backbone) در دنیا از جایگاه بسیار ویژه ای برخوردار است. این تجهیزات شامل سوئیچ (Switch)، روتر (Router)، فایروال (Firewall) … می باشند.

علاوه بر تولید تجهیزات، شرکت سیسکو مبادرت به طراحی دوره های آموزشی جهت تربیت نیروهای متخصص در زمینه زیرساخت شبکه می نماید. افرادی که موفق به کسب مدارک تخصصی شرکت سیسکو شده باشند، در سراسر دنیا از سوی شرکت ها و سازمان ها مورد پذیرش قرار می گیرند.

Cisco Certified Network Professional (CCNP، سطح حرفه­ ای مدارک آموزشی شرکت سیسکو می ­باشد. CCNP با گرایش Routing & Switching  مدرکی است که نشان دهنده توانایی بالای دارنده آن در راه اندازی ، مدیریت و رفع ایرادات احتمالی  زیر ساخت ارتباطی شبکه­ های متوسط تا بزرگ در سطح حرفه ­ای می باشد. CCNP با گرایش Routing & Switching شامل 3 دوره Route ، Switch و TSHOOT می­ باشد، بنابراین دانشجویان پس از طی 3 دوره مذکور و موفقیت در آزمون پایان هر دوره، مدرک CCNP را دریافت خواهند نمود.

مخاطبین دوره :

  • علاقمندان به شبکه­ های کامپیوتری
  • مدیران و کارشناسان شبکه سازمان ­ها
  • دانشجویان رشته کامپیوتر

پیش نیاز :

اهداف دوره CCNP Tshoot 135-642

دانشجویان پس از پایان دوره به مهارت­ های زیر دست خواهند یافت :

  • عیب یابی شبکه ­های مبتنی بر سوئیچ­ های سیسکو
  • عیب یابی پروتکل­ های مسیریابی

  مدت دوره :      ساعت

موقعیت های شغلی:

پس از طی این دوره آموزشی دانش پذیران میتوانند به عنوان کارشناس ارشد راه اندازی و پشتیبانی زیر ساخت شبکه، در شرکت ها و سازمان های متوسط تا بزرگ که از تجهیرات شرکت سیسکو استفاده می کنند، استخدام گردند. بانک ها، اپراتورهای تلفن همراه، شرکت های تامین کننده خدمات اینترنت (ISP) و … نمونه هایی از این قبیل سازمان ها می باشند.

تهیه کننده: مهدی مصنف سرگروه مهندسی شبکه مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

سرفصل دوره

Network Principles

Layer 2 Technologies

Layer 3 Technologies

VPN Technologies

Infrastructure Security

فضای آموزشی مناسب


تالار افتخارات
اساتید مجربسابقه و مدارک معتبر