درباره ما

تاریخچه

مجتمع فنی تهران در تاریخ ۶۱/۱۰/۲۳ با شماره ثبت ۴۶۴۸۹ به ثبت رسید. مجتمع فني تهران در اولين سال­هاي فعاليت خود، با شناسايي نيازهاي کشور در حوزه برق و الکترونيک، وزن عمده فعاليتهاي خود را روي ارائه آموزشهاي کيفي و متفاوت در اين حوزه متمرکز کرد. با گذشت زمان و پررنگ شدن نقش کامپيوتر در محيطهاي کار و زندگي، فعاليت خود را در زمينه آموزش کامپيوتر و فناوري اطلاعات و نيز انتشار کتابهاي آموزشي آغاز کرد و طي دو دهه اخير، به يکي از پرمخاطب ترين مراکز آموزش و نشر کشور تبديل شد.

بيلان آموزش سالانه يکصد هزار نفر – درس، انتشار بيش از ۱۳۰۰ عنوان کتاب تحت عنوان « مجتمع فني تهران» انتخاب بعنوان برترین موسسه آموزشی کشور در جشنواره فناوری ، همه و همه نتيجه ۳۰ سال پايش موشکافانه نيازهاي آموزشي و پژوهشي جامعه و شناسايي اهميت توسعه آموزش مهارتهاي پيشرفته توسط مجتمع فني تهران بوده است .

نمایندگی انقلاب مجتمع فنی تهران از تاریخ ۹۲/۰۶/۱۰ در فضایی بالغ بر ۱۲۰۰ متر مربع فعالیت خود را آغاز نمود. این نمایندگی دارای ۱۴ سایت و کلاس مجهز، کارگاه هنر ، سالن همایش ، کافی شاپ و نمازخانه میباشد. نمایندگی انقلاب مجتمع فنی تهران با تکیه بر کادر آموزشی قوی و اساتید مجرب خود اقدام به برگزاری دوره های تخصصی کامپیوتر، فنی و مهندسی، علوم مالی، زبانهای خارجی و فرهنگ و هنر نموده است ، و در حال حاضر تبدیل به قطب قوی و پایگاه مطمئن آموزش های کاربردی در مرکز تهران بزرگ شده است .

وجه تمایز این آموزش ها با اغلب مراکز آموزشی، مشاوره و تعیین سطح رایگان، متفاوت بودن فضای آموزشی، استفاده از اساتید مجرب در حوزه های آموزشی و اجرایی و کاربردی بودن محتویات آموزشی می­باشد. بنحوی که دانشپذیران پس از سپری نمودن دوره ­های آموزشی توانمند میشوند تا به راحتی جذب بازار کار شوند.

بيانيه مأموريت

مجتمع فني تهران مأموريت خود را گسترش و ارتقاي خدمات آموزشي، توليد و انتشار كتب، نشريات، ارائه محصولات و خدمات مبتني بر ICT در حوزه فنآوري، هنر و كسب و كار تعريف ميكند. اين سازمان به عنوان يكي از بزرگترين مؤسسات آموزشي- فرهنگي و انفورماتيك در بخش خصوصي، قلمروي فعاليت خود را تمام مناطق ايران، حضور مؤثر درخاورميانه، به خصوص كشورهاي فارسي زبان و همكاري با ساير كشورها ترسيم ميکند. مديريت دانش محور، ارتباط مستقيم با صنعت و تلاش براي ارائه فعاليتهاي متناسب با هزاره سوم در جهت كارآفريني و اشتغال مؤثر، وجه تمايز اين سازمان است.

چشم انداز

مجتمع فني تهران به عنوان مؤسسه برتر ايران در حوزه فناوري، هنر و كسب و كار، به روزي مي انديشد كه در هر خانواده ايراني حداقل يك نفر، از خدمات و يا محصولات آن بطور مطلوب بهره مند شوند.

 

مریم حسینی مسئول آموزشهای سازمانی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

مسئول آموزشهای سازمانی مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)

مریم حسینی

 

مسئول واحد ثبت نام و صدور مدارک مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)

سید رضی حسینی

مدیر اجرایی مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)

مهدی کوهستانی

مسئول واحد انفورماتیک و پشتیبانی شبکه مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)

محسن میرزایی

سید جلیل حسینی مدیر مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

مدیر مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

سید جلیل حسینی

 

مسئول امور مالی مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)

آرش بدیعی

 

کارشناس دپارتمان نرم افزارهای تخصصی و مهندسی مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)

مهران مرزی

کارشناس دپارتمان علوم مالی و مدیریت مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)

آتنا بابایی