[panel type=”default” heading=”تاریخچه”]

مجتمع فنی تهران در تاریخ 61/10/23 با شماره ثبت 46489 به ثبت رسید. مجتمع فنی تهران در اولین سال­های فعالیت خود، با شناسایی نیازهای کشور در حوزه برق و الکترونیک، وزن عمده فعالیتهای خود را روی ارائه آموزشهای کیفی و متفاوت در این حوزه متمرکز کرد. با گذشت زمان و پررنگ شدن نقش کامپیوتر در محیطهای کار و زندگی، فعالیت خود را در زمینه آموزش کامپیوتر و فناوری اطلاعات و نیز انتشار کتابهای آموزشی آغاز کرد و طی دو دهه اخیر، به یکی از پرمخاطب ترین مراکز آموزش و نشر کشور تبدیل شد.

بیلان آموزش سالانه یکصد هزار نفر – درس، انتشار بیش از 1300 عنوان کتاب تحت عنوان « مجتمع فنی تهران» انتخاب بعنوان برترین موسسه آموزشی کشور در جشنواره فناوری ، همه و همه نتیجه 30 سال پایش موشکافانه نیازهای آموزشی و پژوهشی جامعه و شناسایی اهمیت توسعه آموزش مهارتهای پیشرفته توسط مجتمع فنی تهران بوده است .

نمایندگی انقلاب مجتمع فنی تهران از تاریخ 92/06/10 در فضایی بالغ بر 1200 متر مربع فعالیت خود را آغاز نمود. این نمایندگی دارای 14 سایت و کلاس مجهز، کارگاه هنر ، سالن همایش ، کافی شاپ و نمازخانه میباشد. نمایندگی انقلاب مجتمع فنی تهران با تکیه بر کادر آموزشی قوی و اساتید مجرب خود اقدام به برگزاری دوره های تخصصی کامپیوتر، فنی و مهندسی، علوم مالی، زبانهای خارجی و فرهنگ و هنر نموده است ، و در حال حاضر تبدیل به قطب قوی و پایگاه مطمئن آموزش های کاربردی در مرکز تهران بزرگ شده است .

وجه تمایز این آموزش ها با اغلب مراکز آموزشی، مشاوره و تعیین سطح رایگان، متفاوت بودن فضای آموزشی، استفاده از اساتید مجرب در حوزه های آموزشی و اجرایی و کاربردی بودن محتویات آموزشی می­باشد. بنحوی که دانشپذیران پس از سپری نمودن دوره ­های آموزشی توانمند میشوند تا به راحتی جذب بازار کار شوند.

[/panel]

[panel type=”default” heading=”بیانیه مأموریت”]

مجتمع فنی تهران مأموریت خود را گسترش و ارتقای خدمات آموزشی، تولید و انتشار کتب، نشریات، ارائه محصولات و خدمات مبتنی بر ICT در حوزه فنآوری، هنر و کسب و کار تعریف میکند. این سازمان به عنوان یکی از بزرگترین مؤسسات آموزشی- فرهنگی و انفورماتیک در بخش خصوصی، قلمروی فعالیت خود را تمام مناطق ایران، حضور مؤثر درخاورمیانه، به خصوص کشورهای فارسی زبان و همکاری با سایر کشورها ترسیم میکند. مدیریت دانش محور، ارتباط مستقیم با صنعت و تلاش برای ارائه فعالیتهای متناسب با هزاره سوم در جهت کارآفرینی و اشتغال مؤثر، وجه تمایز این سازمان است.

[/panel]

[panel type=”default” heading=”چشم انداز”]

مجتمع فنی تهران به عنوان مؤسسه برتر ایران در حوزه فناوری، هنر و کسب و کار، به روزی می اندیشد که در هر خانواده ایرانی حداقل یک نفر، از خدمات و یا محصولات آن بطور مطلوب

بهره مند شوند.

[/panel]

مسئول امور مالی و اداری

مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)

آرش بدیعی

کارشناس علوم مهندسی و دکوراسیون داخلی

مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)

هانیه عشاقی

مدیر اجرایی و مدیر آموزش

مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)

مهدی کوهستانی

کارشناس دپارتمان علوم مالی و معماری

مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)

پریا جهان تیغ

مدیر مجتمع فنی تهران

نمایندگی انقلاب

سید جلیل حسینی

کارشناس هنر،مد و پوشاک

مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)

فائزه خانلرزاده

مسئول ثبت نام و صدور مدارک

مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)

سید رضی حسینی

 

 

 

کارشناس انفورماتیک

مجتمع فنی تهران (نمایندگی انقلاب)

سید رضا حسینی 

[edsanimate_start entry_animation_type= “bounceIn” entry_delay= “0” entry_duration= “0.5” entry_timing= “linear” exit_animation_type= “” exit_delay= “” exit_duration= “” exit_timing= “” animation_repeat= “1” keep= “yes” animate_on= “load” scroll_offset= “” custom_css_class= “”]

ویدئو معرفی مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

[edsanimate_end]

[edsanimate_start entry_animation_type= “bounceInDown” entry_delay= “0” entry_duration= “1” entry_timing= “linear” exit_animation_type= “” exit_delay= “” exit_duration= “” exit_timing= “” animation_repeat= “1” keep= “yes” animate_on= “scroll” scroll_offset= “75” custom_css_class= “”][aparat id=”8JzZI”][edsanimate_end]