اخبار و رویدادها

نبرد قدمت و دیجیتال در نمایندگی انقلاب

مجتمع فنی تهران

اگر در راسته ی خیابان آزادی که یکی از راسته های همیشه زنده و بیدار شهر است قدم بزنیم، شاید اولین چیزی که توجه رهگذران را به خودش جلب می کند ساختمان های قدیمی و خاطره انگیز این خیابان باشد.
کمی پایین تر از میدان انقلاب، بین قریب و اسکندری میرسیم به ساختمانی که در نبرد معماری سنتی و مدرن این روزها هنوز اصالت و قدمت خودش را حفظ کرده، ساختمانی که دور تا دور حیاطش را با گل های رنگارنگ زینت بخشیده وبا تمام وجود به استقبال دانش پذیران رفته تا مانند یک مادر مهربان آنها را در آغوش بگیرد.
نمای زیبا و قدیمی این ساختمان به همراه رنگ های زنده و طبیعی گیاهان محوطه ساختمان، تلفیقی زیبا به جود آورده که حس زندگی و شادی را در زندگی ماشینی امروز القا می کند. همین امر باعث شده این روزها این ساختمان به پس زمینه پرتره های عکاسی دانش پذیران دوره عکاسی دیجیتال تبدیل شود و هفتمین جلسه از کلاس های عکاسی دیجیتال استاد رهی در محوطه ساختمان قدیمی تشکیل شود.تشکیل کلاس ها در محوطه بیرونی ساختمان با استقبال بی نظیر دانش پذیران مواجه شد و شور و حال جدیدی را در آنها بوجود آورد.
دوره های جدید عکاسی دیجیتال از هجدهم مرداد ماه در ۴ تایم مختلف در نمایندگی انقلاب مجتمع فنی تهران آغاز می شود که دانش پذیران با توجه به برنامه زمانی خود می توانند یکی از دوره ها را ثبت نام نمایند.

 

تولد استاد عرفانیان

مجتمع فنی تهرانهمیشه سعی کردیم بهترین باشیم و بهترین لحظات رو براتون رقم بزنیم.
الان که یه نیمه از تابستون گذشته و در این مدت ،کنار هم لحظه هایی رو جشن گرفتیم و خندیدیم و لحظه هایی رو هم صرف آموزش و یادگیری کردیم. اما برنامه های ما همچنان ادامه داره چون دوست داریم بهترین لحظات رو کنار ما تجربه کنید؛ حالا هم برنامه های ویژه ای برای اساتید و دانش پذیرا داریم که بازم وقتی کنار ما هستید لحظات شادی رو داشته باشید و بازم یه لبخند هر چند کوچیک بیاریم رو لباتون که دل ما به همین لبخند شما خوشه.
یه بخشی از ویژه برنامه هایی که برای نیمه دوم تابستون داریم مختص تشکر از اساتید خوبمونه که دوست داریم بدونن بودنشون برای مجموعه ارزشمنده و ما به همکاری باهاشون افتخار میکنیم؛ در راستای همین از امروز به بعد اساتید محترم روز تولدشون منتظر حضور ما سر کلاساشون باشن که سر زده از راه میرسیم 🙂
امروز روز تولد استاد عزیزمون آقای مهندس عرفانیان بود که این افتخار نصیبمون شد امروز رو کنار ایشون و دانش پذیراشون جشن بگیریم و خوشحالیم که از این مراسم استقبال بی نظیری شد که ما خودمونم انتظار نداشتیم 🙂
و در نهایت باز هم این روز رو از طرف مدیریت ،پرسنل و دانش پذیران نمایندگی انقلاب مجتمع فنی تهران به آقای مهندس عرفانیان عزیز تبریک میگیم و براشون آرزوی سلامتی و سربلندی داریم.

اعطای لوح تقدیر به نمایندگی انقلاب

لوح تقدیر نمایندگی انقلاب

اعطای لوح تقدیر بنیاد خیریه امید مهر به  نمایندگی انقلاب مجتمع فنی تهران

رسالت خود را بالا بردن سطح آگاهی و دانش هم وطنان قرار داده ایم تا مسیر پله های ترقی را با هم بپیماییم.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب در پس سال ها تجربه و فعالیت آموزشی در مرکز شهر تهران، دانش پذیران زیادی را آموزش داده و به بازار کار معرفی نموده است.

تمامی موسسات و شرکتها و حتی افراد جوامع امروزی برای خود مسئولیت اجتماعی در نظر می گیرند تا در این راستا به حفظ، مراقبت و کمک به جامعه خود گام بردارند. مدیریت نمایندگی انقلاب مجتمع فنی تهران جناب آقای حسینی از این مهم مستثنی نبوده و در مسیر نشر دانش و همیاری به دوستان عزیزمان در بنیاد خیریه امید مهر گام برداشتند تا با حضور علاقه مندان در دوره های آموزشی- مهارتی مسیری روشن را برایشان رقم بزنند.

به پاس همکاری های نمایندگی انقلاب، بنیاد خیریه امید مهر لوح تقدیری را تقدیم مدیریت محترم این مجموعه نمودند تا نشانی باشد بر همدلی ها و مهربانی های صورت گرفته.

 

دورهمی به مناسبت روز دختر

مهمانی مجتمع فنی تهران واحد انقلابدیروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر بود به همین مناسبت بچه های مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب توی یه دورهمی کوچیک این روز و جشن گرفتند تا با خوردن شیرینی  این روز مبارک، آموزش دوره ها رو به کامشون شیرین کنند و هم یه تبریکی به دخترای عزیزمون بخاطر روز دختر گفته باشیم تا بدونن برامون عزیزند و دوستشون داریم.
عزیزامون از این دورهمی ما استقبال بی نظیری کردن و ما خوشحالیم که تونستیم یه لبخند هر چند کوچیک رو لباتون بیاریم و خیلی بیشتر خوشحالیم که تو روزای گرم تابستون دلمون به وجود شما و محبتاتون گرمه .
در آخر بازم این روز رو به همه دخترای گلمون تبریک میگیم و براتون بهترینها رو آرزو داریم؛
در ادامه هم چندتا از عکسای این دورهمی رو براتون میزاریم تا شما هم مثل ما از این شادی و لبخندها لذت ببرید

10 نکته طلایی برای شروع برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسیبرنامه نویسی مبحثی ست که کم و بیش همه افراد علاقه مند ادامه

زبان برنامه ++c

زبان برنامه نویسی ++cزبان برنامه نویسی ++C، یک زبان برنامه نویسی قدرتمند ادامه

زبان برنامه نویسی C

آموزش زبان برنامه نویسی cزبان برنامه نویسی C   برای نرم افزار سیستم برنامه ادامه

زبان های برنامه نویسی (جاوا)

زبان برنامه نویسی جاواجاوا به عنوان یک زبان عمومی برای ایجاد اپلیکیشن های اندرویدی ادامه

زبان های نوع استاتیک

زبانهای برنامه نویسی استاتیک اپلیکیشن های ایجاد شده توسط زبان های نوع ادامه