اخبار و رویدادها

شروع قطعی دوره SQL Server

شروع دوره ۱۳۹۶/۷/۲۳

روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت ۱۷:۳۰ الی ۲۰:۳۰

همراه با ۱۰ درصد تخفیف

تولدانه شهریور ماه

تولدانه مجتمع فنی تهران

خب خب خب، دومین تولدانه هم در کنار  شهریورماهی های باهوش و دوست داشتنی همراه با خنده و شادی زیاد برگزار شد.
ابتدای جشن با بچه ها گپ و گفتی زدیم و کنار هم شربت و شیرینی تولد شهریوری ها رو خوردیم، هدایایی به رسم یادبود به دوستان مون تقدیم کردیم که به یاد ما باشن.
از گروه ۴ نفرِ کلاس ICDL خانم ذاکری نگم براتون که ما شاالله انرژی این گروه تموم نشدنی بود، گروهی که دوستی شون در همین کلاس شکل گرفته بود و این دوستی بعد از اتمام کلاس هاشون همچنان ادامه داره و به گفته خودشون بهترین دوستای همدیگه شدن و امیدواریم این دوستی روز به روز صمیمی تر و گرم تر بشه و خوشحالیم ما هم در شکل گیری این دوستی سهیم بودیم : )
از گروه چهار نفرِ که بگذریم می رسیم به خانم شهریور ماهی باهوش و دوست مرداد ماهی باوفاشون که ماه قبلم در جشن تولد مرداد ماهیا با هم شرکت کرده بودن و به ما قول داده بودن در تولد دانش پذیرای شهریور ماهیم با هم شرکت کنن که به عهدشون وفا کردن و هردو با هم اومده بودن و ما خوشحالیم از داشتن همچین دانش پذیرای خوش قولی و آرزو می کنیم این دوستی همیشه پایدار باشه.
وسط بگو و بخندمون بود که فهمیدم تولد یکی از بچه ها همون روز ۲۲ شهریوره و یکی دیگه از بچه ها ۲۳ شهریور و ما برای تبریک این اتفاق خوب یه هدیه ویژه هم به این دو عزیز دادیم که دیگه کلا مارو هیچ وقت فراموش نکنن.
آخر جشنم اختصاص دادیم به گرفتن عکس های یادگاری تکی و دسته جمعی که بچه ها دوست داشتن با اساتیدشون عکس بگیرن که زمینشو فراهم کردیم و دوستای عزیزمون چندتا عکس یادگاری هم با استاداشون گرفتن.

در آخر جا داره بگم که به ما که خیلی خوش گذشت امیدواریم این جشن برای دوستای شهریور ماهی مونم به اندازه ما لذت بخش بوده باشه و باز هم تولد شهریورماهی های عزیزمون رو تبریک میگیم و امیدواریم در تمام مراحل زندگی موفق باشن.

همایش «چگونه وارد بازار کار شویم؟!» برگزار شد

همایش «چگونه وارد بازار کار شویم؟!» برگزار شد
در راستای برگزاری سلسله همایش های نمایندگی انقلاب مجتمع فنی تهران، همایش «چگونه وارد بازار کار شویم؟!» را در بیستم شهریور برگزار کردیم که با استقبال و رضایت کامل مهمانان مواجه شد.
همایش در دو بخش برگزار شد که در بخش اول، آقای مهربخش (مدیر عامل شرکت نیایش مهرپویا)، گپ و گفتی با مهمانان زدند و از معیارهای انتخاب شغل و اهداف مهمانان برای آینده شغلی پرسیدند که افراد با توجه به مهارت ها، علاقه مندی ها و شغل فعلی خود به سوالات پاسخ دادند.
در ادامه آقای مهربخش از پارامترهای اصلی انتخاب شغل، اشتباهات رایج در انتخاب شغل، برنامه ریزی شغلی و… صحبت نمودند تا مسیر رسیدن به اهداف را به عزیزان نشان دهند. مهندس مهربخش زمان پایانی بخش اول را به پرسش و پاسخ اختصاص دادند و به سوالاتی که در ذهن مهمانان مانده بود پاسخ دادند.
بعد از پایان بخش اول که بیشتر به مباحث برنامه ریزی شغلی اختصاص داشت، از مهمانان پذیرایی شد و در ادامه از آقای مهندس سپیده دم دعوت شد تا سخنرانی خود را شروع کنند.
در بخش دوم، آقای مهندس سپیده دم با انرژی زیاد صحبت های خود را شروع نمودند که این انرژی مثبت به مهمانان هم منتقل شد و بخش دوم همایش با شوخی های ایشان در فضایی شاد برگزار شد.
در ادامه مهندس سپیده دم به معرفی شبکه های اجتماعی مرتبط با بازارکار مانند لینکدین و.. ، و مدارک و مهارت هایی که در بازار کار ایران وجهان طرفدار دارد ، پرداختند و تک تک مهمانان را جداگانه راهنمایی کردند و برای هر کدام مسیری را که نیاز است برای پیشرفت طی کنند را نشان دادند.
در نهایت آرزوی ما موفقیت و پیشرفت تک تک دانش پذیران است و برای رسیدن به اهدافشان از هیچ کمک و راهنمایی ای دریغ نمیکنیم.

چگونه وارد بازار کار شویم

سمینار بازار کار مجتمع فنی تهران

چگونه وارد بازار کار شویم؟!
بازار کار همیشه از ورود افراد توانمند و با اراده استقبال می کند اما بعضی وقت ها فرصت اثبات توانمندی ها را پیدا نمی کنیم و یا اطلاعات چندانی از مسیرهای ورود به بازار کار نداریم.
نمایندگی انقلاب در ۲۰ شهریور این فرصت را برای دانش پذیران به وجود آورده که با راه ها و توانمندی های لازم برای ورود به بازار کار آشنا شوند و بهترین مسیر را که متناسب با روحیه، علاقه مندی و مهارت های آنها باشد را انتخاب کنند.
همایش رایگان «چگونه وارد بازار شویم؟!»
دوشنبه ۹۶/۰۶/۲۰
ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۷:۳۰
اساتید: محمد مهربخش و آرمین سپیده دم
جهت رزرو با شماره ۶۶۹۳۳۴۳۹  تماس گرفته و یا به واحد روابط عمومی مجتمع فنی تهران، نمایندگی انقلاب (EnghelabMftPr@) مراجعه نمایید.

عصرانه به سبک برنامه نویسی

یک هفته ای می شد که اطلاع رسانی کرده بودیم و گفته بودیم که ۲۹ مرداد همایش «نقشه راه دوره های برنامه نویسی برگزار می شود همایشی که مطمئن بودیم با استقبال بی نظیری روبرو می شود.

خلاصه روز موعود رسید و ما هم مانند هر میزبان دیگری منتظر مهمانان عزیزمان بودیم ؛ هنوز چند دقیقه ای به شروع همایش مانده بود که سالن همایش پر شد و ما از این وقت شناسی و حضور مهمانان عزیز خوشحال شدیم.

بالاخره انتظارها به سر رسید و همایش راس ساعت ۱۶:۱۰ شروع شد؛ در ابتدا آقای مهندس کوهستانی (مدیر آموزش نمایندگی انقلاب) چند دقیقه ای را به معرفی مجموعه و استاد پرداختند. سپس آقای مهندس سلیمی صحبت های خود را آغاز کردند و در ابتدای صحبت های خود آمارهایی را در رابطه با برنامه نویسی و خلاصه ای از زبان های برنامه نویسی ارائه نمودند و سپس به موضوع اصلی همایش پرداختند و مسیری را که نیاز است دانش پذیران برای برنامه نویس حرفه ای شدن طی کنند را نشان دادند.

بعد از اتمام بخش اول همایش از مهمانان عزیز پذیرایی به عمل آمد و ما از این زمان استفاده کردیم و گپ و گفت کوتاهی را با مهمانان خود زدیم و از دغدغه های آنها پرسیدیم تا در کمترین زمان به دغدغه هایشان رسیدگی کنیم.

در بخش دوم همایش، مهندس سلیمی در ادامه صحبت های خود به معرفی برنامه نویسی C#، Java، PHP، موبایل و در نهایت تحلیل و طراحی نرم افزار پرداختند. از جمله مباحث جذاب این همایش می توانیم به صحبت های آقای سلیمی در رابطه با بازار کار برنامه نویسی در ایران و جهان اشاره کنیم که این مبحث بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

در دقایق پایانی همایش زمانی را به پرسش و پاسخ اختصاص دادیم تا دوستان سوالاتی را که در ذهن خود دارند را مطرح کنند.

در پایان برای دوستانی که در همایش شرکت کرده بودند تخفیف ویژه مدیریت در نظر گرفته شد و مهمانان بعد از اتمام همایش به واحد آموزش راهنمایی شدند تا کارشناسان آموزش راهنمایی های لازم را در ارتباط با دوره های برنامه نویسی نمایندگی انقلاب (مجتمع فنی تهران) ارائه کنند.

مسابقه عکاسی انعکاس شادی

مجتمع فنی تهران

مسابقه عکاسی انعکاس شادی

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب با افتخار اولین دوره مسابقه عکاسی خود را با موضوع «انعکاس شادی» برگزار می کند. این تمرینی است برای بهتر دیدن دنیایمان و بیرون کشیدن جنبه ای جذاب ، هنری و شاد از آن، و چه بسا خلق دنیایی تا پیش از این نادیدنی و پیچیده.

آثار ارسالی با موضوع «انعکاس شادی» در دو بخش مسابقه و نمایشگاه شرکت داده می شوند که در نهایت در بخش مسابقه به ۳ نفر از عکاسانی که بهترین عکس را از فضای شاد و انرژی بخش مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب ثبت کرده باشند جوایزی اهدا می شود و همچنین در بخش نمایشگاه از آثار برگزیده که به مرحله نهایی راه یافته باشند نمایشگاهی در آموزشگاه فنی تهران نمایندگی انقلاب برپا می شود.

 

مقررات

  • شركت در مسابقه براي تمامی دانش پذیران و فارغ التحصیلان آموزشگاه فنی تهران نمایندگی انقلاب آزاد است.
  • هر شركت‌كننده مي‌تواند حداكثر پنج اثر را تحویل دهد.
  • دستکاری و ویرایش ساختاری در عکس‌ها فقط در حدی که به اصالت تصویر خدشه وارد نکند، مورد قبول است.
  • اصلاح رنگ، کنتراست، تیرگی و روشنی و کراپ در عکس‌ها در حدی که اصالت عکس را تغییر ندهد، قابل قبول است.
  • برای شرکت در نمایشگاه، آثار برگزیده باید قاب شده تحویل روابط عمومی داده شوند.

 

گاه شمار مسابقه:
آغاز تحویل آثار:  روز دوشنبه ۳۰ مرداد سال ۹۶
پایان مهلت تحویل آثار: ساعت ۲۰ روز دوشنبه ۱۳ شهریور سال ۹۶
اعلام آثار برگزیده : روز پنجشنبه ۱۶ شهریور سال ۹۶

آیین اهدای جوایز و برپایی نمایشگاه آثار برگزیده: روز چهارشنبه ۲۲ شهریور ساعت ۱۶:۰۰ الی ۱۷:۳۰

 

داوری

آثار دریافت شده را ۲ تن از اساتید عکاسی ارزیابی و نفرات برتر را انتخاب خواهند کرد.

  • سرکار خانم نگین فیروزی
  • جناب آقای علیرضا رهی

 

جوایز

  • جوایز ارزنده ای به برگزیدگان اول تا سوم اهدا می گردد

 

نحوه ارسال آثار

علاقه‌مندان به شركت در اين مسابقه باید آثار خود را با ذكر مشخصات كامل (نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، شماره تماس و نشانی پست الکترونیک) حداكثر تا تاريخ ۱۳ شهریورماه سال جاری به آیدی تلگرام واحد روابط عمومی به آدرس Telegram.me/EnghelabMftPr و شماره ۰۹۱۰۲۷۰۶۷۵۴ ارسال نمایند.

تلفن تماس برای اطلاعات تکمیلی : ۶۶۹۳۳۴۳۹-۰۲۱

 

تولدانه مرداد 96

مجتمع فنی تهران
تولدانه مرداد ۹۶
مرداد ماهی های باوفا و دوست داشتنی آمدند و در جشن تولد خودشون شرکت کردند به ما که خیلی خوش گذشت، امیدوارم به دوستان هم خوش گذشته باشه.
از خوردن شیرینی و شربت ، گرفتن هدیه و عکس های یادگاری که بگذریم یه گپی هم زدیم با تک تک مردادی ها
از پسر خجالتی ولی با روابط عمومی بالا 😉 که هدف زندگیشو با سن پایین خیلی خوب انتخاب کرده بود رسیدیم به دوست عزیزی که از منطقه ای بسیار دور کلاس های نمایندگی انقلاب انتخاب کرده بود بدلیل اساتید متخصص (تشکر از اساتید)
هم صحبت شدیم با دختر خانم عزیزی که همراه دوستش اومده بود تا تولدش و تبریک بگه و قول داد ماه بعد به همراه دوست شهریوریش بیاد (هورررااااا شهریور 😁)
اگه بخوایم از تک تک شرکت کننده ها بگیم خیلی زیاد میشه ولی به همشون تبریک میگیم و ازشون تشکر میکنیم که اومدند و خوشحالمون کردند.
آرزو میکنیم در مسیرشون موفق و شاد باشند 🌸

نبرد قدمت و دیجیتال در نمایندگی انقلاب

مجتمع فنی تهران

اگر در راسته ی خیابان آزادی که یکی از راسته های همیشه زنده و بیدار شهر است قدم بزنیم، شاید اولین چیزی که توجه رهگذران را به خودش جلب می کند ساختمان های قدیمی و خاطره انگیز این خیابان باشد.
کمی پایین تر از میدان انقلاب، بین قریب و اسکندری میرسیم به ساختمانی که در نبرد معماری سنتی و مدرن این روزها هنوز اصالت و قدمت خودش را حفظ کرده، ساختمانی که دور تا دور حیاطش را با گل های رنگارنگ زینت بخشیده وبا تمام وجود به استقبال دانش پذیران رفته تا مانند یک مادر مهربان آنها را در آغوش بگیرد.
نمای زیبا و قدیمی این ساختمان به همراه رنگ های زنده و طبیعی گیاهان محوطه ساختمان، تلفیقی زیبا به جود آورده که حس زندگی و شادی را در زندگی ماشینی امروز القا می کند. همین امر باعث شده این روزها این ساختمان به پس زمینه پرتره های عکاسی دانش پذیران دوره عکاسی دیجیتال تبدیل شود و هفتمین جلسه از کلاس های عکاسی دیجیتال استاد رهی در محوطه ساختمان قدیمی تشکیل شود.تشکیل کلاس ها در محوطه بیرونی ساختمان با استقبال بی نظیر دانش پذیران مواجه شد و شور و حال جدیدی را در آنها بوجود آورد.
دوره های جدید عکاسی دیجیتال از هجدهم مرداد ماه در ۴ تایم مختلف در نمایندگی انقلاب مجتمع فنی تهران آغاز می شود که دانش پذیران با توجه به برنامه زمانی خود می توانند یکی از دوره ها را ثبت نام نمایند.

 

تولد استاد عرفانیان

مجتمع فنی تهرانهمیشه سعی کردیم بهترین باشیم و بهترین لحظات رو براتون رقم بزنیم.
الان که یه نیمه از تابستون گذشته و در این مدت ،کنار هم لحظه هایی رو جشن گرفتیم و خندیدیم و لحظه هایی رو هم صرف آموزش و یادگیری کردیم. اما برنامه های ما همچنان ادامه داره چون دوست داریم بهترین لحظات رو کنار ما تجربه کنید؛ حالا هم برنامه های ویژه ای برای اساتید و دانش پذیرا داریم که بازم وقتی کنار ما هستید لحظات شادی رو داشته باشید و بازم یه لبخند هر چند کوچیک بیاریم رو لباتون که دل ما به همین لبخند شما خوشه.
یه بخشی از ویژه برنامه هایی که برای نیمه دوم تابستون داریم مختص تشکر از اساتید خوبمونه که دوست داریم بدونن بودنشون برای مجموعه ارزشمنده و ما به همکاری باهاشون افتخار میکنیم؛ در راستای همین از امروز به بعد اساتید محترم روز تولدشون منتظر حضور ما سر کلاساشون باشن که سر زده از راه میرسیم 🙂
امروز روز تولد استاد عزیزمون آقای مهندس عرفانیان بود که این افتخار نصیبمون شد امروز رو کنار ایشون و دانش پذیراشون جشن بگیریم و خوشحالیم که از این مراسم استقبال بی نظیری شد که ما خودمونم انتظار نداشتیم 🙂
و در نهایت باز هم این روز رو از طرف مدیریت ،پرسنل و دانش پذیران نمایندگی انقلاب مجتمع فنی تهران به آقای مهندس عرفانیان عزیز تبریک میگیم و براشون آرزوی سلامتی و سربلندی داریم.

اعطای لوح تقدیر به نمایندگی انقلاب

لوح تقدیر نمایندگی انقلاب

اعطای لوح تقدیر بنیاد خیریه امید مهر به  نمایندگی انقلاب مجتمع فنی تهران

رسالت خود را بالا بردن سطح آگاهی و دانش هم وطنان قرار داده ایم تا مسیر پله های ترقی را با هم بپیماییم.

مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب در پس سال ها تجربه و فعالیت آموزشی در مرکز شهر تهران، دانش پذیران زیادی را آموزش داده و به بازار کار معرفی نموده است.

تمامی موسسات و شرکتها و حتی افراد جوامع امروزی برای خود مسئولیت اجتماعی در نظر می گیرند تا در این راستا به حفظ، مراقبت و کمک به جامعه خود گام بردارند. مدیریت نمایندگی انقلاب مجتمع فنی تهران جناب آقای حسینی از این مهم مستثنی نبوده و در مسیر نشر دانش و همیاری به دوستان عزیزمان در بنیاد خیریه امید مهر گام برداشتند تا با حضور علاقه مندان در دوره های آموزشی- مهارتی مسیری روشن را برایشان رقم بزنند.

به پاس همکاری های نمایندگی انقلاب، بنیاد خیریه امید مهر لوح تقدیری را تقدیم مدیریت محترم این مجموعه نمودند تا نشانی باشد بر همدلی ها و مهربانی های صورت گرفته.

 

دورهمی به مناسبت روز دختر

مهمانی مجتمع فنی تهران واحد انقلابدیروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر بود به همین مناسبت بچه های مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب توی یه دورهمی کوچیک این روز و جشن گرفتند تا با خوردن شیرینی  این روز مبارک، آموزش دوره ها رو به کامشون شیرین کنند و هم یه تبریکی به دخترای عزیزمون بخاطر روز دختر گفته باشیم تا بدونن برامون عزیزند و دوستشون داریم.
عزیزامون از این دورهمی ما استقبال بی نظیری کردن و ما خوشحالیم که تونستیم یه لبخند هر چند کوچیک رو لباتون بیاریم و خیلی بیشتر خوشحالیم که تو روزای گرم تابستون دلمون به وجود شما و محبتاتون گرمه .
در آخر بازم این روز رو به همه دخترای گلمون تبریک میگیم و براتون بهترینها رو آرزو داریم؛
در ادامه هم چندتا از عکسای این دورهمی رو براتون میزاریم تا شما هم مثل ما از این شادی و لبخندها لذت ببرید

10 نکته طلایی برای شروع برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسیبرنامه نویسی مبحثی ست که کم و بیش همه افراد علاقه مند ادامه